Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
WYBIERZ JĘZYK

Premiera 49 WESTCHNIEŃ TECI Eweliny C. Lisowskiej

Dodano: 8 miesięcy temu Czytane: 296 Autor:

Serdecznie zapraszamy na premierę najnowszej komedii romantycznej autorstwa Eweliny C. Lisowskiej pt. 49 WESTCHNIEŃ TECI. Premiera 04.12.2023

Premiera 49 WESTCHNIEŃ TECI Eweliny C. Lisowskiej
„Życie to nie komedia romantyczna, ale Ty to sprawdź!”

„49 westchnień Teci” to komedia romantyczna nawiązująca do popularnego motywu miłosnego: on jest jej szefem, ona jego asystentką. Nie jest to jednak typowy erotyk czy romans biurowy w stylu „50-ciu twarzy Greya” E. L. James czy „Dotyku Crossa” Sylvii Day. Bowiem główna bohaterka to pechowa, trochę infantylna 25-latka o imieniu Tekla, a on (Arkady) jest 35-letnim pracoholikiem, który poświęca się swojej firmie do reszty. Zatem nic dziwnego, że Tekla pewnego dnia znajduje u szefa w mieszkaniu sporą górę śmieci, brudnych ubrań i… spalonego kurczaka, który od tygodnia zalega w piekarniku!

Lekka, zabawna, pełna słowotwórczych eksperymentów głównej bohaterki, która wynalazła „antyziewator”! Życie to nie komedia romantyczna, ale Ty to sprawdź! A jeśli zdecydujesz się wyruszyć w tę literacką podróż, zabierz z sobą sporą dawkę dystansu i fantazji. Odpręż się i baw dobrze! Uprzedzamy tylko, że do sporej dawki słodkości dodajemy trochę pieprzu i soli. :-)

Ebook będzie można zakupić w Legimi, Empik, EmpikGo, Ebookpoint oraz na stronie autorskiej www.ecl-pisarka.pl
Wersja papierowa dostępna w druku na życzenie w Książki Ridero


 
Źródło: www.ecl-pisarka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.