Dzisiaj jest: 14.7.2024, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Karaluchy Gdańsk - bios.net.pl

dodano: 2024.04.02 ważne do: 2024.07.01 wyświetleń: 253
Szczegóły ogłoszenia:

Usługa tępienia owadów latających i biegających uważanych za szkodniki wykonywana przez ekspertów z zakładu BIOS to jedna z częściej realizowanych usług przez wskazaną firmę. W czasie jej trwania usuwane są owady które latają a także biegające, a jakich egzystowanie w pokoju może być powiązana z niebezpieczeństwem przenoszenia chorób w otoczeniu. Może też zaistnieć niebezpieczeństwo zakażenia pokarmu.

Aby zwalczać odpluskwianie Gdańsk eksperci zastosują przeróżne techniki, dostosowując je w sposób indywidualny do konkretnych przypadków. Są to techniki mechaniczne, a więc zasadzki jakie wyłapują owady oraz techniki fizyczne, a więc ozonowanie i techniki z użyciem pary. Przede wszystkim zwalczane są: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy i szkodniki żywności. Przedsiębiorstwa korzystające z eliminacji uciążliwych owadów to: zakłady w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, czy zakłady żywienia zbiorowego.

+Artykuł Sponsorowany+

P.H.U.BIOS Mirosław Poznański
biuro: Rzęsna 3 pok.12 80-716 Gdańsk
tel. 501754144
mail: bios@onet.pl
 
Kontakt
P.H.U.BIOS
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.