Dzisiaj jest: 13.4.2024, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

WojciechNowakowski.com - Rzeźba w drewnie

dodano: 2023.12.21 ważne do: 2024.03.20 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:

Wieloletnie obycie w zrobieniu przeróżnych form w drewnie Oznacza to, że żadne zlecenie nie jest dla niego wyzwaniem. Jako, że na witrynie można zobaczyć dowolne dzieła rzeźbiarza oraz filmy z tworzenia rzeźb, jest okazja w pełni wczuwać się w klimat jego tworzenia.

Rzeźby sakralne to nie wybrany typ wykonywanych produktów. Oferowane są również: ramki do obrazów i luster, konsole, stoliki, ornamenty oraz rzeźby sakralne. Wytwory zrobione są w drewnie z lipy, olchowym lub dębowym, a klienci mogą złożyć zamówienia spersonalizowane lub mają sposobność wręczyć historyczne wzory lub fotografie do odtworzenia.

Artysta nawiązał współpracę też z: pracowniami renowacji mających wartość zabytkową elementów umeblowania, ze stolarzami, jak i z zakładami zajmującymi się zdobnictwem ścian i sufitów oraz pozłotnictwem.Dla świątyń zrobione są rzeźby sakralne a także lichtarze. Każde dzieło spełni oczekiwania osoby, która ją zamówi.

+Artykuł Sponsorowany+

Wojciech Nowakowski
ul. Lipowa 45
62-080 Sady, k. Poznania
telefon +48 692 242 059
 
Kontakt
Wojciech
woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.