Dzisiaj jest: 21.3.2023, imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.03.12 wyświetleń: 8
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno a całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek ponadto o tematach i trudnościach które powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje oraz mnóstwo atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące podróżnych. Przyroda wokół Mrzeżyna to piękne lasy i moc różnorodnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna ta miejscowość. Ciekawostki, wiadomości turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno także okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to wyjątkowo popularne zajęcie wielu gości przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, iż dużo wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować swoich sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do relaksu. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu turystów żądnych wrażeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby obejrzeć zachody słońca, odpocząć wśród otaczającej przyrody i pochodzić pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem lub też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.