Dzisiaj jest: 29.2.2024, imieniny: Lecha, Lutomira
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Nowoczesny stół okrągły rozkładany - Pasadena Home & Deco

dodano: 2023.11.28 ważne do: 2024.02.26 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:

Salon pełni jedną z kluczowych ról w każdym domu. To przecież pomieszczenie, w którym najczęściej gromadzą się wszyscy domownicy w czasie chwil spędzanych razem, a okazjonalnie też się przyjmuje gości. W zależności od wielkości pomieszczenia wyposaża się go jedynie w podstawowe meble wypoczynkowe, albo dzieli się powierzchnię na część kinową z dużą sofą oraz część gościnną, w jakiej podjąć można gości smacznym poczęstunkiem. Tu miejsce centralne zajmował będzie stół i krzesła. Czasem to będzie wielki stół mający ciężki blat, przy jakim swobodnie usiądzie liczna rodzina.

Przy mniejszej ilości powierzchni do dyspozycji warto postawić na drewniany stół okrągły rozkładany. To świetne rozwiązanie zachowujące dużo wolnego miejsca wokół. Brak narożników umożliwia swobodne wokół, a nieduży wyjściowy rozmiar powoduje, że mebel nie będzie zagracał salonu. W przypadku większej liczby osób wystarczy rozłożyć blat, powiększając powierzchnię nawet dwukrotnie. Wówczas wystarczy dostawienie paru krzeseł, na przykład też rozkładanych i swobodnie można zasiąść do posiłku.

+Tekst Sponsorowany+

Pasadena home & deco
ul. Wiejska 67 lokal U1
15-351 Białystok

tel. 695 149 180
email: showroom@pasadenahome.pl
 
Kontakt
Pasadena home & deco
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.