Dzisiaj jest: 13.4.2024, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

KALGUM.PL - producent tulei poliuretanowych

dodano: 2024.01.25 ważne do: 2024.04.24 wyświetleń: 99
Szczegóły ogłoszenia:

W jakich przypadkach warto użyć poliuretanowe tuleje zawieszeń. Zwykłe osobowe samochody są tak projektowane, żeby osiągnąć kompromis pomiędzy komfortową jazdą a bezpieczeństwem. Dlatego też na przykład ich zawieszenia są stosunkowo miękkie, a jednocześnie na tyle stabilne, aby dobrze sobie radziły w normalnym użytkowaniu. Jednak całkowicie odmiennie wygląda sytuacja, jeśli będzie to samochód sportowy czy terenowy.

W nich przeciążenia i siły są znacznie większe, lecz zawieszenie nie może nigdy zawieść. Z tego też powodu w wielu przypadkach w miejsce typowych tulei składających się z gumy i stalowych elementów, są montowane poliuretanowe. Jak pokazuje praktyka to tworzywo sprawdza się bardzo dobrze w tej roli, gdyż jest wytrzymałe, trwałe, a równocześnie elastyczne. Tego typu tuleje zawieszeń zapewniają znacznie lepsze prowadzenie, szczególnie na zakrętach, ale równocześnie sprawiają że zawieszenie pojazdu ma większą twardość. W sklepach znaleźć można tuleje do wielu modeli, lecz jeżeli będzie to potrzebne producent poliuretanowych tulei może też zrobić odpowiednie na indywidualne zamówienie.

+Tekst Sponsorowany+

Zakład Produkcyjno - Usługowo - Handlowy KALGUM
Owieczki 32A, 62-260 Łubowo
tel. 614275758
Kontakt mailowy:
biuro@kalgum.pl

 
Kontakt
KALGUM
Łubowo, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.