Dzisiaj jest: 3.10.2023, imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Prasa taśmowa do odwadniania

dodano: 2023.03.23 ważne do: 2023.06.21 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Posiadamy w ofercie prasy taśmowe do odwadniania osadów wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki tego typu konstrukcji prasa taśmowa może być zastosowana także w szkodliwych warunkach. Jest to także bardzo uniwersalne rozwiązanie, które będzie używane w przemyśle spożywczym, papierniczym, można używać je do oczyszczania ścieków oraz różnego rodzaju odpadów przemysłowych. W ofercie znajdują się różne rodzaje pras o szerokości taśmy od 500 mm do 1200 mm.

Prasa taśmowa do osadów to urządzenie stosowane w różnych branżach przemysłu, które służy do osuszania osadów. Osad to materiał stały, który powstaje w procesie oczyszczania ścieków oraz innych substancji. Osad jest często wilgotny i zawiera dużą ilość wody. Aby pozbyć się nadmiaru wody, osad musi być osuszony. Najpierw osad jest zazwyczaj podgrzewany, aby usunąć z niego część wody. Następnie przekazywany do prasy taśmowej, gdzie zostaje ściskany w celu usunięcia wody. Prasa taśmowa może działać na zasadzie mechanicznej, hydraulicznej lub pneumatycznej, zależnie od modelu. Dzięki temu firmy z różnych branż gospodarki mogą liczyć na dużą redukcję kosztów związanych z utylizacją odpadów.

Oferujemy prasy taśmowe na indywidualne zamówienie, urządzenie będzie dostosowane do określonego rodzaju osadów. Więcej informacji uzyskają Państwo:

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-MONTAŻOWE „Montech” Sp. z o.o.

20-258 Lublin 62, Łuszczów Drugi 108

tel.: +48 81 752 12 25

e-mail: biuro@montech.pl

Kontakt
prasatasmowa
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.