Dzisiaj jest: 13.4.2024, imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Biuro rachunkowe Warszawa - MAGFIN

dodano: 2023.12.20 ważne do: 2024.03.19 wyświetleń: 83
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna pomoc dla cudzoziemców którzy chcą zgodnie z prawem osiedlić się na terenie Polski. Biuro MAGFIN oferuje wyspecjalizowaną pomoc dla obcokrajowców chcących legalnie uzyskać kartę pobytu w Polsce. Doradztwo poszerzone jest o kompleksową pomoc z formalnościami. Jeśli już natomiast ktoś dostanie kartę pobytu, to oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi pomaga w założeniu oraz w poprowadzeniu wirtualnego biura, pozwalającego na poprowadzenie działalności gospodarczej bez potrzeby posiadania adresu biura.

To zapewni elastyczne podejście, ale też obniży koszty. Eksperci z podanego biura pomogą natomiast w poprowadzeniu dokumentacji. Usługi powiązane z zalegalizowaniem pobytu w Polsce są wobec tego rozszerzone oraz obejmą wsparcie na etapie przyszłego życia obcokrajowców w kraju. Obcokrajowcy są świadomi, że uzyskają wsparcie nie tylko, kiedy chodzi o przyznanie karty pobytu, ale też gdy chodzi o pozyskanie zezwolenia na pracę. Firma działa również jako agencja rekrutacyjna, szczególnie dla branży transportowej.

+Tekst Sponsorowany+
Kontakt
MAGFIN
ul. Zamieniecka 54/13, Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:

REKLAMA SPONSOROWANA

REKLAMA SPONSOROWANA

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.