Dzisiaj jest: 3.8.2021, imieniny: Augustyna, Kamelii, Lidii
INSTRUKCJA PORUSZANIA SIĘ NA PORTALU
Ogłoszenie:

Księgowość Środa Wielkopolska

dodano: 2021.05.18 ważne do: 2021.08.16 wyświetleń: 30
Szczegóły ogłoszenia:
‌Świadczymy kompleksowe usługi księgowe. Oferujemy wysoką jakość oferowanych usług oraz indywidualne podejście do klienta. Dzięki szerokiemu doświadczeniu i ogromnemu zaangażowaniu w powierzone zadania, jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom naszych klientów.

W ramach obsługi księgowo-podatkowej oferujemy prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, reprezentacja klienta w Urzędach Skarbowych, ZUS i innych organach, prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, naliczanie i sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, ‌bieżąca kontrola nieobecności w tym wykorzystanych dni urlopowych oraz rejestrowanie, aktualizowanie i wyrejestrowywanie pracowników i zleceniobiorców z ZUS. Zapewniamy wsparcie osobom chcącym rozpocząć działalność gospodarczą oraz firmom stawiającym pierwsze kroki na rynku.

Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27
62-410 Zagórów
tel. 728 783 728
biuro@wdbieleccy.pl
Kontakt
Biuro Rachunkowe WD Bieleccy
ul. Słupecka 27, 62-410 Zagórów, woj. wielkopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.